16 березня 2018 р. в Озернянській сільській раді відбулася XII сесія VII скликання.

На початку сесії були присутні 17 депутатів, але згодом один покинув залу.

Порядок денний:

1. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність

Доповідає: Слиш С.М. – землевпорядник сільської ради

2. Про затвердження розпоряджень cільського голови Озерняської сільської ради.

Доповідає:  Наконечний  Б.Я. - сільський  голова

3. Про затвердження статуту «Комунального некомерційного підприємства Озернянської сільської ради «Озернянська однопрофільна лікарня відновного лікування».

Доповідає: Польний  А.М. – в.о. головного лікаря

4. Про затвердження програми по благоустрою Озернянськоїсільської ради на 2018 рік.

Доповідає:  Дубина І.П. – заступник  сільського голови

5. Про внесеннязміндо рішення одинадцятої сесії сьомого скликання Озернянської сільської ради № 495 від08 лютого2018 року

Доповідає: Дубина  І.П. – заступник  сільського голови

6. Про внесення змін до рішення сесії Озернянської сільської ради № 494 додаток 3 від 08.02.2018 року «Програма підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей – мешканців, які проживають на території Озернянської сільської ради, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС на 2018 рік.

Доповідає: Наконечний Б.Я. – сільський голова

7. Про внесення змін до штатного розпису виконавчого комітету Озернянської сільської ради

Доповідає: Cтельмах В.П. – завідувач  фінансовим  сектором

8. Про затвердженняплану заходів щодо запобігання корупції серед посадових осібмісцевого самоврядування на 2018 – 2020 роки на території Озернянської сільської ради.

Доповідає: Наконечний Б.Я. – сільський голова

9. Розгляд заяв і скарг громадян.

Доповідає: Наконечний  Б.Я. – сільський голова

10. Інші питання.