Подяка жителям за участь у толоці!

Дата: 02.04.2018 12:29

Прийшла весна і щоб навкруги було чисто та красиво потрібно трохи попрацювати. Толока – хороша традиція, яка нагадує, що пора привести в порядок своє подвір’я, свою вулицю, своє рідне село.

Працівники установ сільської ради та небайдужі громадяни підтвердили свою любов до свого села та прийшли у суботу 31 березня на толоку.

Хочеться виразити щирі слова вдячності всім тим людям, які не байдужі до долі нашого села і вносять посильний внесок в покращення благоустрою, приведення в охайний вигляд місць загального користування, околиць, зон відпочинку. Ціна ошатності нашого села може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок у селі як у власній домівці залежить особисто від кожного з нас, від нашої ментальності.

Спільна мета – зробити кращим наше село разом!

Фотоальбом толоки