У середу 16 травня 2018 р. в сільського голови Б.Я. Наконечного відбулася нарада із старостами сіл, директорами шкіл та їх заступниками, також були присутні вчителі молодшої школи.

На нараду були запрошені перший заступник голови районної державної адміністрації Назарчук Марія Миколаївна та новопризначена голова районного відділу освіти Поплінська Олена Ярославівна.

Головною темою була Нова українська школа.

Марія Миколаївна розповіла усім присутнім про укомплектування перших класів, показала деякі комплекти меблів, комп’ютерної техніки для навчання. Також по даному питанні виступили сільський голова та заступник.

Іншим питанням було створення у м. Зборів «Інклюзивно-ресурсного центру» та умови співфінансування його, також умови перебування там дітей з особливими потребами і навчання таких дітей у школах нашої громади.