Проаналізувавши числені питання жителів Озернянської громади з приводу розміщення на території Озернянської сільської ради сміттєпереробного заводу, надаємо відповіді на найбільш актуальні з них:

У середу 08 листопада 2023 року о 13.00 год. в приміщенні Озернянського сільського будинку культури будуть проводитись громадські слухання по питанню розміщення на території Озернянської територіальної громади сміттєпереробного заводу.

В кінці серпня було розпочато роботи по капітальному ремонту даху Озернянської музичної школи, зокрема замінено деревні конструкції даху та шифер. Відповідно до сучасних вимог ДБН на горищі вмонтовано вікно аварійного виходу та оброблено все дерево протипожежною спецрідиною. На етапі завершення передбачається ще монтаж конструкцій блискавкозахисту.