Консультує Фонд соціального страхування України

Упродовж 9 місяців допомогу по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування отримали 126 тис. жінок.

Звіти щодо використання коштів Фонду та заборгованості зі сплати страхових коштів мають бути подані до 20 жовтня.

Постраждалі учасники Революції Гідності мають право на отримання лікарняних у розміні 100% заробітної плати.

Безоплатним реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду у 2018 році забезпечено на 28% більше осіб.

Період відпустки до догляду за дитиною до 3-х років включається до страхового стажу.

Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві.

Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників.

Заява-розрахунок для виплати матеріального забезпечення має бути подана роботодавцем упродовж 5 робочих днів.

Роботодавці зможуть подавати електронні заяви-розрахунки з 1 жовтня, затверджено примірний договір.

Зміни у фінансуванні страхувальників набудуть чинності в понеділок.

З 1 жовтня набуває чинності нова форма заяви-розрахунку для фінансування лікарняних.

Показник ефективності медичної реабілітації за кошти Фонду сягнув 83,4%, охоплення - 100%.

Особи з інвалідністю через професійні травми мають право на забезпечення медичним доглядом і побутовим обслуговуванням за рахунок коштів Фонду.

Відбулася нарада-семінар головних бухгалтерів (працівників, які забезпечують нарахування матеріального заюезпечення застрахованим особам) та голів комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ та організацій Тернопільського та Зборівського районів.

Бронза змагань Всеукраїнської спартакіади "Сида духу" - в команди з Тернопільської області.

ФОП мають право на отримання матеріального забезпечення і соціальних послуг від Фонду.

У І півріччі виплати за лікарняними листками, допомогу по вагітності та пологах і на поховання отримали 1 млн. 658 тис. осіб.

Технічні та інші засоби реабілітації Фондом профінансовано для понад 1800 осіб.

Стартував фінал VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві "Сила духу".

Розрахунок середньоденної заробітної плати для нарахування матеріального забезпечення від Фонду.

Розмір виплат за лікарняними і допомоги по вагітності та пологах зрас на 34% і 28,6% відповідно.

Реабілітаційне лікування за кошти Фонду пройшли понад 23 тис. застрахованих осіб.

Допомога по вагітності та пологах не може бути меншою за розраховану з мінімальної заробітної плати.

У Фонді зареєстровано понад 3 млн. страхувальників.

У І півріччі Фонд профінансував 19,5 млн. днів тимчасової непрацездатності.

Розрахунок допомоги по страховим випадкам у перший день роботи.

Правління Фонду затвердило нову форму заяви-розрахунку.

Охоплення реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду соцстрахування зросло на 34%.

Набуло чинності нове Положення про комісію із соцстрахування підприємства.

Фонд соціального страхування профінансував допомогу на поховання 5599 осіб.

Фонд профінансував 280 тис. лікарняних листків по догляду за дітьми до 14 років і хворими членами сім'ї.

Правління Фонду затвердило нову форму заяви-розрахунку.

Потреба в забезпеченні ліками потерпілих на виробництві покривається 100%.

Потерпілим на виробництві профінансовано страхових виплат на 3,8 млрд. грн.

Попередження нещасних випадківи при виконанні жнив на полях Тернопільського і Зборівського районів.

Лікування і реабілітацію у І півріччі пройшли 6338 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

Ефективність профілактичної роботи відділення.

Працюємо без травматизму

Гаряча лінія Фонду соціального страхування України - сучасний засіб комунікації.

Порядок отримання матеріального забезпечення, яке надає Фонд соціального страхування.

Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі.