Консультує Фонд соціального страхування України

Олена Дума: забезпечуємо реалізацію конституційних прав усіх працюючих

У разі стійкої втрати професійної працездатності через нещасні випадки на виробництві або професійні захворювання, Фондом соціального страхування України, зокрема, здійснюється фінансування одноразових допомог. Розмір цих виплат залежить від ступеня втрати професійної працездатності та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права потерпілого на страхову виплату.

12:09 10.02.2020

На лікарняні та декретні направлено 1,286 млрд грн

З початку 2020 року для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам Фондом соціального страхування України направлено понад 1,286 млрд гривень. Видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками по 13 січня 2020 року включно.

10:19 06.02.2020

Олена Дума: наведення ладу у фінансуванні лікарняних є першочерговим завданням Фонду

Пріоритетні завдання для забезпечення безперебійної роботи Фонду соціального страхування України та збільшення ефективності функціонування системи соцстрахування обговорили сьогодні, 05 лютого, на селекторній нараді під головуванням директора виконавчої дирекції Фонду Олени Думи.

16:38 05.02.2020

Декретні виплати від Фонду зросли на 22,8% за підсумками року

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України у 2019 році зріс на 22,8%. Він склав 248,55 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

09:16 27.01.2020