Відключення електроенергії

Зборів РЕМ повідомляє, що у п'ятницю 9 квітня 2021 року з 10:00 по 16:00 буде відключено електроенергію ПЛ-0,4кВ від ТП-441 ( с.Озерна , вул. Забрамська) у зв’язку із плановими роботами.

15:02:26 08.04.2021

Критикуєш – пропонуй! Пропонуєш – дій та допомагай!

Критикуєш – пропонуй! Пропонуєш – дій та допомагай! В Озерній та громаді є безліч проблем, і ці проблеми включають не тільки поганий стан доріг, повірте. Це і забезпечення нормального дозвілля молоді і учнів, і харчування, і благоустрій сіл, і екологічна складова, і здоров’я всіх жителів громади; не забуваємо і за розвиток бізнесу та підприємництва в Озернянській ТГ. Проблем є дуже багато, але, Озерна себе веде так, як проблем немає. Уже більше 2 тижнів стоять скриньки для збору проєктних ідей, і до нині подали біля 10-15 заявок. Всього-на-всього, і це сумно. Всі проєктні ідеї будуть розглянуті робочою групою та внесені у розробку Стратегічного плану нашої ТГ на наступні 5 років. Тому – подавайте ваші ідеї, ми чекаємо на них, це не так складно. Зразки для заповнення проєктних ідей в Озерній є у магазині продовольчих товарів «Слава» та на Новій Пошті, у старостатах – у старостів. Враховуючи це, ми продовжили збір проєктних ідей до 10 квітня. Перестаємо бути байдужими і включаємось у роботу, хоч на такому початковому етапі, збору інформації.

10:08:44 30.03.2021