Оголошення

За сьогоднішнім повідомленням Зборівського РЕМУ кілька днів в Озерній не буде вуличного освітлення через планові ремонтні роботи на підстанції (-ях). Обіцяли 2-3, максимум 4 дні.

15:14:30 10.01.2022

Щодо декларування коштів отриманих в рамках Програми “єПідтримка”

Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало Роз’яснення від 29.12.2021 №11 щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунку) (далі - Роз’яснення).

09:15:34 10.01.2022

Служба у справах дітей інформує

Службою у справах дітей спільно з Національною поліцією в Тернопільській області в період з 15 грудня 2021 року по 31 січня 2022 року буде проводитись комплексна державно-громадська операція «Підліток. Зима. Канікули» в населених пунктах Озернянської сільської ради щодо запобігання правопорушень та злочинів серед дітей, виявлення та вилучення дітей з громадських місць та обєктів транспорту, дітей які бродяжать, жебракують, не навчаються, скоїли правопорушення, злочини, затримані за вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв, проживають у сімях, в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обовязків, зазнали жорсткого поводження; виконання нормативно-правових актів про обмеження перебування дітей без супроводу дорослих у нічний час або урочний час в громадських місцях, заборони продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

13:26:13 04.01.2022

Підстави для зниження пенсійного віку

З 01 квітня 2021 року в Україні для жінок і чоловіків зрівнявся вік, який дає право вийти на пенсію на загальних підставах у 60 років (відповідно до умов призначення пенсії за віком, визначених в статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058 від 09.07.2003 (далі – Закон 1058).

09:41:02 04.01.2022

Безоплатна правова допомога – як можливість сьогодні вирішення життєвих правових проблем у правовий спосіб

Конституція України гарантує кожному громадянину право на професійну правничу допомогу. І таку допомогу можуть отримати  особи, які її потребують , звернувшись до  будь якого з місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, або зателефонувавши  до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги  за номером 0 800 213 103.

14:08:27 15.12.2021