Оголошення

В зв’язку з профілактичними роботами на ГРС с.Озерна 17.06.2021 на 24 години буде припинено газопостачання сіл: Озерна, Жуківці, Мшана, Волосівка, Підгайчики, Ярчівці, Вільшанка, Данилівці, Осташівці, Богданівка, Сировари, Яцківці, Білківці, Цебрів, Курівці, Воробіївка, Висипівці, Серединці, Кокутківці, Чернихів, Глядки, Плесківці.

Просимо дотримуватись правил техніки безпеки в газовому господарстві. Перекрити всі газові крани на газових приладах та опуску до них!

Зборівська дільниця Козівського УЕГГ.

Рекромендація по цифровій освіті жителям громади

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Насамперед, ми дуже вдячні вам за підтримку ініціатив Мінцифри та поширення інформації з приводу можливості безкоштовного навчання цифровій грамотності за допомогою платформи Дія.Цифрова освіта.

12:35:26 11.06.2021

До уваги жителів Озернянської сільської ради. Прохання повідомляти про дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради звертається до громадян з проханням повідомляти про неналежне виконання батьками батьківських обов’язків, задля забезпечення найкращих інтересів та безпеки дітей.

14:32:42 09.06.2021