Оголошення

Земельні аукціони (липень-серпень) Законом удосконалено механізми і процедури продажу та передачі в користування земельних ділянок державної та комунальної власності, проведення прозорості аукціонів з продажу та передачі в користування земельних ділянок шляхом проведення аукціонів в електронній торговій системі.

09:46:17 14.07.2021

Оголошення

Озернянська сільська рада повідомляє, що проводиться виплата разової грошової допомоги до 5 травня учасникам-добровольцям антитерористичної операції, учасникам бойових дій-добровольцям у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України на відповідний рік, згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» для категорії учасників бойових дій.

17:36:14 29.06.2021

Оголошення

Озернянська сільська рада 27 червня до Дня молоді та Дня Конституції проводить І спортивну спартакіаду "Найкраще спортивне село громади" присвячене пам’яті нашого тренера Дідинця Богдана Михайловича.

10:28:06 23.06.2021

Оголошення

На виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2021-2025 роки, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації проводить прийом документів для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїннядля особистих селянських господарств населення.

15:29:28 16.06.2021