Торгівля людьми-це неприпустиме порушення прав людини

Щороку світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Саме  тому ООН з метою нагадування громадськості про актуальність проблеми торгівлі людьми та необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи, оголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

12:44:37 10.08.2021

Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі.

Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю. Плата за землю – обов’язковий платіж Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

12:16:15 06.08.2021

Земельні аукціони (липень-серпень) Законом удосконалено механізми і процедури продажу та передачі в користування земельних ділянок державної та комунальної власності, проведення прозорості аукціонів з продажу та передачі в користування земельних ділянок шляхом проведення аукціонів в електронній торговій системі.

09:46:17 14.07.2021