Оголошення

Чек при купівлі алкогольних та тютюнових виробів гарантує надходження до бюджету громади

Купуєш шампанське або цигарки у магазинах громади – обов’язково візьми чек! Він гарантує наповнення бюджету! Адже 100% акцизного збору від роздрібного продажу алкогольних та тютюнових виробів, придбаних у торгових точках Озернянської сільської ради, йдуть до БЮДЖЕТУ!

11:56:36 18.05.2021

Зарплата в «конверті» сьогодні – життя без гарантій та впевненості завтра

Відповідно до законодавства право громадян на соціальний захист у нашій державі гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок сплати єдиного внеску громадянами, підприємствами, установами й організаціями.

11:48:17 18.05.2021

Керуючись статею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Озернянська сільська рада створила комісію з благоустрою громади.

Просимо жителів громади прибрати біля свого господарства будівельні матеріали (пісок, камінь, дрова), стічні води (септики), відходи тваринництва (гній). За невиконання даного розпорядження передбачено штрафні санкції.

17:24:47 12.05.2021

3 метою запобігання занесения і поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненної коронавірусом Соvid-19 проводиться вакцинація.

Інформуємо!! на базі амбулатори ЗПСМ м. 3борів що знаходиться у м. Зборів вулиці Козацька, 49 діє пункт вакцинаці. Просимо довести до відома жителів, які проживають на території підпорядкованої Вашій громаді, маломобільні групи населення, освітян які будуть залучені у 3НО у 2021 роші і не тільки, співробітників патрульних поліцій, священослужителів.

12:08:18 12.05.2021