Оголошення

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211“Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

10:24:38 06.04.2020

Інформаційні матеріали про боротьбу з COVID-19

З метою проведення інформаційної кампанії щодо боротьби з поширенням COVID-19, надсилаємо Вам для використання посилання на відеоматеріали й матеріали для друку, розроблені КМУ.

17:14:23 02.04.2020

Алгоритм заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі в Тернопільській області

15:35:26 25.03.2020

Терміново !!! Пошиття костюмів і халатів

Доброго дня, просимо долучитися на волонтерських засадах  на пошиття костюмів і халатів для медичних потреб громади. Рулон флазеліна наявний в сільській раді.

12:32:07 25.03.2020