Відключення електроенергії

Зборів РЕМ повідомляє, що у четвер 18 лютого 2021 року з 10:00 по 17:00 буде відключено електроенергію ПС-110 кВ Озерна/Ф-43/КТП-338 ( с.Озерна , вул.Нове Село).

12:48:27 16.02.2021

ОЗЕРНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА Оголошує конкурс На заміщення вакантної посади:   Головного  спеціаліста  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Озернянської сільської ради.

17:58:36 10.02.2021

15 лютого о 11:00 у актовому залі сільської ради с.Озерна відбудеться зустріч ГО «Медові світанки» із сільгоспвиробниками (фермерами-одноосібниками) по інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл.

13:10:36 10.02.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади   - Начальник фінансового відділу

ОЗЕРНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

15:43:14 04.02.2021

Відключення електроенергії

Зборів РЕМ повідомляє, що у понеділок  25 січня  2021  року з 10:00 по 17:00  буде відключено електроенергію  ПЛ-0,4 кВ КТП-12 ( с.Озерна , вул.Нове Село).

16:29:30 21.01.2021