Оголошення

Керуючись статею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Озернянська сільська рада створила комісію з благоустрою громади.

Просимо жителів громади прибрати біля свого господарства будівельні матеріали (пісок, камінь, дрова), стічні води (септики), відходи тваринництва (гній). За невиконання даного розпорядження передбачено штрафні санкції.

17:24:47 12.05.2021

3 метою запобігання занесения і поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненної коронавірусом Соvid-19 проводиться вакцинація.

Інформуємо!! на базі амбулатори ЗПСМ м. 3борів що знаходиться у м. Зборів вулиці Козацька, 49 діє пункт вакцинаці. Просимо довести до відома жителів, які проживають на території підпорядкованої Вашій громаді, маломобільні групи населення, освітян які будуть залучені у 3НО у 2021 роші і не тільки, співробітників патрульних поліцій, священослужителів.

12:08:18 12.05.2021

Відключення електроенергії

Зборів РЕМ повідомляє, що у п'ятницю 9 квітня 2021 року з 10:00 по 16:00 буде відключено електроенергію ПЛ-0,4кВ від ТП-441 ( с.Озерна , вул. Забрамська) у зв’язку із плановими роботами.

15:02:26 08.04.2021