З Днем Матері

Дата: 12.05.2017 12:49

Дорогі Матері!

Від щирого серця вітаю Вас з найтеплішим і найдушевнішим святом –  Днем Матері!

Кожен з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, не дивлячись ні на що.

У цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертвування. Материнська любов зігріває нас на всьому життєвому шляху, і лише з втратою такої близької людини, ми розуміємо, як нам бракує її мудрості та теплоти.

Від щирого серця вітаю всіх Матерів зі святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

У цей святковий день, милі, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай у Ваших очах не гаснуть усмішки! А Ваші діти ніколи Вас не забувають!

З повагою сільський голова                                                          Богдан Наконечний