Концерт Святослава Края

Дата: 23.04.2018 11:40

20 квітня в актовому залі школи в селі Озерна відбувся благодійний концерт керівника естрадної студії «Водограй», буковинського волонтера Святослава Края.

Перед виступом пана Святослава привітав Озернянський сільський голова Богдан Ярославович Наконечний, який подякував йому за візит до нашого краю та запрошував ще.

Святослав виконав декілька своїх та народних пісень. Діти та учителі із захопленням слухали його, адже кожна його пісня проймала до глибини душі.

Окрім пісень, він розповідав історії із фронту, від яких серце кожного із присутніх наповнювалось болем та співчуттям.

Після виступу артиста привітали Перший заступник голови райдержадміністрації Назарчук Марія Миколаївна та директор школи Корнак Лариса Григорівна. Кожна із них дякувала за його візит та попросила передати найщиріші побажання нашим воїнам в АТО.