Змагання з легкої атлетики

Дата: 21.05.2018 10:02

18 – 19 травня 2018 р. у м. Тернопіль на центральному стадіоні відбувся Чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики серед дорослих та команд ДЮСШ.

Легкоатлети змагалися у бігу на 100, 200, 400, 800, 1500, 3000 метрів; штовханні ядра; стрибках у довжину з розбігу; стрибках у висоту; метанні спису; потрійному стрибку.

Успішно виступили озернянські школярі (вихованці Зборівської ДЮСШ). У віковій категорії 2003 р. н. і молодші у бігу на 1500 м. друге місце посів Назар Зарудний, третє – Віктор Ситник. На дистанції 800 м. третім фінішну лінію перетнув Мар’ян Зарудний. У найдовшій біговій дисципліні – 3000 м. Юля Назар героїчно теж здобула третє місце.

Також свою скарбничку нагород поповнили легкоатлети 2007 р. н. у бігу на 800 м. 1 місце – Юлія Назар, 2 місце – Юлія Ключка, 3 місце – Уляна Пригода. Серед юнаків третю сходинку п’єдесталу посів Ігор Яворівський.

Тренер – викладач: Кутна Ольга Іванівна