У цю п’ятницю, 25 травня, у всій країні пройшло свято останнього дзвоника!

По всіх школах нашої громади відбулися святкові лінійки та концерти.

Останній дзвінок в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної проходив в будинку культури.

Свято відкрила директор школи Корнак Лариса Григорівна. Також усіх учнів та вчителів привітав Озернянський сільський голова Наконечний Богдан Ярославович.

Фото без описуФото без опису

І знову усі мали змогу переконатись, що наше село багате на талановиту молодь. Адже грамотами, медалями та грошовими винагородами були нагороджені діти за спортивно-масову роботу, за успіхи у навчанні, культурну роботу, волонтерську роботу, за внесок у життя рідної школи.

Також грамоти отримали вчителі та батьки, які наполегливо працювали увесь рік, вкладали у дітей знання, любов до Батьківщини, вчили їх бути добрими та відповідальними.

Першачки, які пройшли такий насичений рік побажали випускникам успіхів у здачі ЗНО та знайти свій шлях у такому великому світі й ніколи не забувати свою школу та вчителів!

Фото без описуФото без опису