28 липня 2019 року було вшановано память про Волянського Степана Андрійовича.

Біля головного входу адміністративної будівлі Озернянської сільської ради було встановлено меморіальну дошку в пам’ять про Волянського Степана Андрійовича.

Під час відкриття меморіальної дошки були присутні багато мешканців села.

Право на відкриття меморіальної дошки надали дочці Світлані.

Під час урочистого відкриття Голова Озернянської сільської ради Богдан Наконечний сказав наступне: «Ми вшановуємо пам’ять про Волянського Степана Андрійовича, тому що він зробив дуже багато добрих справ для Озерної. Ця меморіальна дошка є свідченням того, що добрі вчинки не залишаються забутими».

Отець Іван освятив меморіальну дошку та спільною молитвою з жителями села відслужив панахиду.

В цей же день на стадіоні села Озерна відбувся футбольний матч пам’яті голови колгоспу «Озернянський» Волянського С.А.

Результат матчу:

1 місце - ФК «Озерна 2»;

2 місце – ФК «Купчинці»;

3 місце - ФК «Панорама» (Присівці - Млинівці);

4 місце - ФК «Стрипа» (Беримівці).

На футбольному матчі панувала дружня атмосфера, всі команди грали на високому рівні, вболівальники підтримували гравців. Дякуємо за чудову гру!