Фото без описуУкраїно моя співуча,
Ніжна нене, колиска добра!
Я люблю твої древнії кручі,
Буйну зелень на схилах Дніпра.

Ти одвічна — у пісні, у слові,
Ти у думах співця-кобзаря,
Україно моя казкова,
Наше серце для тебе співа.
Живи, Україно! Живи для краси,

Для сили, для правди, для волі!
                                                                                      Співай, Україно, як рідні ліси,
                                                                                       Як вітер в широкому полі.

Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, берези в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки. Наша історія – це скрегіт козацьких шабель, стогони невільних людей на панських дворах, заграва помаранчевої революції, герої небесної сотні...

З нагоди такого важливого свята -Дня незалежності України! Озернянська сільська рада щиро вітає усіж жителів громади, бажаємо сил у боротьбі та  Фото без опису

досягнень поставленої мети. Любові до рідної землі! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Зичимо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Слава Україні!

Озернянський сільський голова: