Вітання з Днем підприємця!

Дата: 01.09.2019 15:42

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День     підприємця!

Колектив Озернянської сільська рада щиро вітає Вас з професійним святом. Висловлюємо велику подяку за активну громадську позицію, енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити металургію і будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки.

Підприємці нашої громади – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного села.

Бажаємо всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,

Голова Озернянської сільської ради