З професійним святом, хранителі слова!

Дата: 30.09.2019 09:23

Спочатку було Слово! Саме такими словами починається найвеличніша книга людства – Біблія!

І справді, перш, ніж створити людину, Бог створив знання, мудрість, мову! І тому сьогодні з особливим трепетом хочеться привітати Вас, шановні наші працівники бібліотек, з професійним святом. Правильніше сказати не працівники бібліотек, а хранителі Слова!  Адже Ви бережете і доносите до людей накопичений тисячоліттями досвід і розум, а бібліотеки є тим невичерпним джерелом, без якого розвиток і поступ людства неможливі.

Звісно, бібліотеки сьогодні вже не є просто книгосховищем: вони модернізуються, наповнюють цифрові носії, а завдяки Інтернету стають частинкою Всесвіту… Але їхня сутність залишається незмінною: бібліотеки бережуть Слово!

Отож, сердечно вітаю Вас, хранителі світової мудрості! Будьте здоровими і щасливими!

З повагою,

сільський голова                                                     Богдан Наконечний