Зі святом!

Дата: 14.10.2019 11:42

Дорога християнська громадо! Сьогодні дуже величний день - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для нас, українців, цей день надзвичайно знаковий, надзвичайно особливий. Адже Пречиста Діва Марія в нашій історії багато разів берегла нас, нашу державу від непроханих зайд, беручи нас під свій Покров. Недарма її вважають покровителькою українського козацтва, воїнів УПА і захисницею  нашої держави. Саме тому сьогодні ми згадуємо усіх наших захисників України: поминаємо загиблих, дякуємо живим... Будьмо достойними їх подвигів, їхньої жертовності. Щиросердечно вітаючи Вас зі святом, хочу побажати Вам, а також нашій неньці Україні й надалі бути достойними Божої опіки й Покрови Пресвятої Богородиці. Щастя Вам, добра і здоровя! Любові і терпіння! І віри в нашу перемогу над ворогами!

З повагою,

Голова Озернянської сільської ради