Додаток  № 2

до розпорядження  сільського

голови № 168 від 20.12.2019р.

Оголошення про конкурс

Оголошується конкурс!

Оголошення  конкурсу  на заміщення вакантної посади начальника відділу    освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Озернянської сільської  ради.

Назва вакантної посади: начальник відділу освіти, культури, молоді

та спорту.

Основні вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня кандидатів:

- громадянство України;

- вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

- стаж роботи на керівних посадах  не менше одного року

- володіння державною мовою, досконале володіння компютером;

- знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого                              самоврядування, в галузі освіти, культури, молоді та спорту;

- необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  виконавчого комітету ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-   дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

-   копії документів про освіту;

-   копію паспорта;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копія ідентифікаційного номера;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

30 календарних днів від оголошення. День публікації оголошення вважати 20.12.2019 року.

Детальнішу інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за вищевказаною адресою: Озернянська сільська рада, вул. Шевченка, 46А, с.Озерна, Зборівський район, Тернопільська область, 47264,

тел. (03540) 4-11-42.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів, починаючи з дня публікації оголошення в газеті.

ОЗЕРНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Оголошує конкурс

На заміщення вакантної посади:

спеціаліст  (I  категорії)

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до      кандидата:

Вища освіта за освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Вільне володіння державною мовою, досконале володіння комп’ютером, необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики. Згідно з чинним законодавством іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».

Необхідні документи:

-    копія документів про освіту,

-    копія паспорта,

-    копія ідентифікаційного номера,

-     копія військового квитка (за наявності),

-     трудова книжка

-   одна фотографія розміром  3x4

Термін подачі документів:

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Озернянську сільську раду, за адресою: 47264. Тернопільська обл., Зборівський р-н, с.Озерна, вул.Шевченка, 46а.

Довідка за телефоном: (03540) 4-11-42