3 червня - прийдіть відстояти інтереси Зборівського району ( м.Зборів 03.06.20 , 13 :00)

Дата: 02.06.2020 09:43

Вчора у залі районної ради відбулись збори небайдужих громадян району. Усі вони схвильовані ситуацією із можливими приєднанням Зборівщини до Бережанського району. Це, на їх думку, перетворить Зборівщину на провінцію Бережанщини.

Слід зазначити, що це не лише позиція активістів і влади, а й громадскості. В опитуваннях, що проводились останні місяці, усі одноголосно проти такого рішення, адже не розуміють логіки подібного приєднання. Зборівщина хоче до Тернопільського району. Адже це зручніше для самих людей, перш за усе - це дорога і можливість доїзду.

Після двохгодинного обговорення прийнято рішення провести широкі збори 3 червня (середа), де зможуть висловити свою позицію більша кількість людей. Вони відбудуться о 13:00, на площі біля Т. Шевченка. До середи в. о старост сіл району збиратимуть підписи у своїх селах. На збори буде запрошено керівництво району, області, народного депутата, ЗМІ, та усіх, кому не є байдужою доля району.

У разі ігнорування позиції людей , активісти розглядають можливість пікетів та акцій