Здоров'я людини- понад усе!! КНП "Тернопільської  комунальної міської  лікарні 2"

Дата: 17.06.2020 15:45

Сьогодні медична реформа є новою і не завжди зрозумілою для людей.

Моє завдання, як лікаря-невролога  донести до мешканців громади інформацію про можливість отримати спеціалізовану медичну допомогу в умовах КНП "Тернопільської  комунальної міської  лікарні 2"

Двері  медичного закладу відкриті для того, щоб кожен бажаючий міг поставити те запитання, яке його хвилює, і отримати професійну відповідь та допомогу.

Ми  стаємо ближчі до людей. Приємно, коли мешканці громади довірятимуть нам найцінніше - здоров'я, а медичний персонал  не жаліючи зусиль і часу прийме на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігатиме найцінніше, що є у людини — її життя. .

Отже,якщо у Вас виникли  проблеми із здоров'ям  чи  потрібна консультація телефонуйте

лікар-невролог Патриляк Галина Василівна