З днем Національної поліції України

Дата: 03.07.2020 09:11

Шановні працівники поліції!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України, який  відзначається 4 липня.

Національна поліція України створена для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців нашої громади, стоїте на варті правопорядку. Ваша служба пов’язана з щоденним ризиком.

У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.

Ми вдячні вам за ту працю, яку ви вкладаєте у підтримання свободи і права, і за те істинне духовне рішення, яке підштовхнуло вас встати на варті законних інтересів держави! Особливі слова подяки і вдячності висловлюємо ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.

У День поліції  бажаємо всім вам Божого благословення та  міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання!