Фонд профінансував одноразову допомогу родині медика із Закарпаття внаслідок смерті від COVID-19

Дата: 11.08.2020 09:13

Для родини медичної сестри інфекційного відділення із Закарпаття, яка померла внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету. Допомога була перерахована Фондом сьогодні, 07 серпня. Кошти надійдуть на рахунок сім’ї упродовж декількох банківських днів.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансовано державні допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для семи родин медичних працівників.