27 вересня – Всеукраїнський День дошкілля

Дата: 26.09.2020 13:13

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем  дошкілля!

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому формується любов до природи, навколишнього світу та  Батьківщини.

Саме Ви, працівники дошкільної освіти,  будуєте  чарівну країну дитинства, сповнену любові, пізнання та людяності. Ви – наділені рідкісним даром просто любити та за будь-яких обставин зберегти казкові кольори дитинства.  Ви – сієте те зерно пізнання, що в майбутньому дасть щедрі врожаї людських чеснот у нового покоління нашої держави.

Сьогодні ми дякуємо Вам за порозуміння та співпрацю за таких особливих обставин, невичерпне терпіння та внесок у розвиток дошкілля. Цінуємо та пишаємося кожним з Вас!

Хай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю, а Ваші родини живуть у здоров’ї та затишку!