У багатьох країнах світу 10 листопада бухгалтери відзначають своє професійне свято. Вперше воно було впроваджено у 1972 році.

Дата святкування була обрана невипадково, адже саме 10 листопада 1494 року венеційський математик Лука Пачолі видав книгу «Summa de Arithmetica, Geometria, Proportioni et Proportionalita» («Все про арифметику, геометрію і пропорції»). У ній, зокрема, містився докладний опис бухгалтерських ордерів, системи щоденного зведення дебету і кредиту, обліку активів, пасивів, капіталу тощо.

Завдяки цій книзі Луку Пачолі прозвали «батьком бухгалтерії».

Міжнародний день бухгалтера відзначають у багатьох країнах світу, але не в усіх. Зокрема, в Україні національний День бухгалтера святкують 16 липня.

Утім, Міжнародний день бухгалтера – це ще один привід для колективу Озернянської сільської ради привітати усіх працівників фінансово-господарського відділу та всіх бухгалтерів комунальних підприємств громади.

Вітаємо! Зичимо здоров’я, щастя, любові, успіхів у всьому! Хай ваше життєве сальдо завжди буде позитивним!