Вітання з перемогою

Дата: 26.11.2020 15:44

Вітання з перемогою !!!

Днями відбулось урочисте підведення  підсумків  І  (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

У номінації «Керівник закладу освіти» переможцем став директор загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Осташівців  Володимир Петрович МЕЛЕХ.

А у номінації «Трудове навчання», переміг вчитель того ж вищезгаданого закладу освіти  ПЕТРИШИН Олег  Мирославович.

Озернянська громада  пишається професійними здобутками Володимира Петровича та Олега Мирославовича і  щиро вітає їх з перемогами у конкурсах!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, розкривати і примножувати творчий потенціал на педагогічній ниві.
Зичимо натхнення, успішних справ та продовжувати запалювати своїм настроєм учнів та колег!