Конкурс на заміщення вакантної посади-  головний спеціаліст (бухгалтер)

Дата: 03.12.2020 17:05

ОЗЕРНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Оголошує конкурс

На заміщення вакантної посади:

Головний спеціаліст (бухгалтер) фінансового відділу

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата:

Вища освіта за освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліста або бакалавра. Стаж роботи за фахом у державній службі, в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом економіки не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою, досконале володіння компютером, необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики. Згідно з чинним законодавством іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».

Необхідні документи:

-    копія документів про освіту,

-    копія паспорта,

-    копія ідентифікаційного номера,

-     копія військового квитка (за наявності),

-     трудова книжка

-    одна фотографія розміром  3x4

-  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Термін подачі документів:

30 календарних днів від оголошення. День публікації оголошення вважати 03.12.2020 року.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Озернянську сільську раду, за адресою: 47264. Тернопільська обл., Зборівський р-н, с.Озерна, вул.Шевченка, 46а

Довідка за телефоном: (03540) 4-11-42