Дата: 21.01.2021 16:51

Оголошується конкурс!

Оголошення  конкурсу  на заміщення вакантної посади державний реєстратор  Озернянської сільської  ради.

Основні вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня кандидатів:

• громадянство України;
  • знання державної мови – вільне володіння державною мовою;

- повна вища  юридична освіта за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ;

- стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;

- успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим субєктом державної реєстрації).

- наявність сертифікатів про підтвердження професійної компетентності у відповідних сферах державної реєстрації.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

1. заяву про участь у конкурсі;

2.  заповнену особову картку (форма П-2ДС)

3. дві фотокартки розміром 4х6 см;

4. копії документів про освіту;

5. підтвердження про заповнення декларації кандидата на посаду в Єдиному державному реєстрі декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

6. копія паспорта громадянини України та ідентифікаційного коду;

7.копія трудової книжки;

8. копія військового квитка для військовозобовязаних.

Документи приймаються протягом  30 календарних днів від оголошення. День публікації оголошення вважати 21.01.2021 року.

Детальнішу інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за вищевказаною адресою: Озернянська сільська рада, вул. Шевченка,46А, с.Озерна, Зборівський район, Тернопільська область, 47264,

тел. (03540) 4-11-42.