Міжмуніципальному співробітництву бути!

Дата: 19.02.2021 15:21

19 лютого 2021 року відбувся робочий візит Озернянського сільського голови Бідули Ростислава Васильовича та секретаря сільської ради Романів Назара Віталійовича до голови Козлівської територіальної громади Колісник Володимира Михайловича.

У ході зустрічі обговорили фактичні та можливі форми співробітництва громад, зокрема укладання меморандуму міжмуніципального співробітництва з Козлівською територіальною громадою та Купчинецькою територіальною громадою у сфері надання соціальних послуг!

Під час зустрічі керівництво Озернянської територіальної громади відвідало ЦНАП Козлівської територіальної громади, де Шафран Марко Григорович – начальник відділу, поділився досвідом роботи ЦНАПу, який у майбутньому допоможе нам при створенні Центру надання адміністративних послуг у Озернянській громаді!

Дякуємо голові Козлівської територіальної громади за теплий прийом та цінну інформацію.