Озернянська та Байковецька громади – налагоджуються шляхи співпраці.

Дата: 03.03.2021 17:27

2 березня делегація Озернянської громади на чолі з сільським головою Ростиславом Бідулою перебувала з робочим візитом у Байківцях.

Представники Озернянської сільської ради переймали кращі практики діяльності Байковецької громади. Зокрема, їх цікавив досвід впровадження та реалізації проєктів громадського бюджету.

Вони також ознайомилися з реформуванням освітньої галузі у громаді, роботою Центру надання адміністративних послуг, налагодженням співпраці з депутатським корпусом.

З представниками Озернянської громади зустрівся Байковецький сільський голова Анатолій Кулик, його перший заступник Микола Дума, заступник Віктор Пулька, начальниця відділу юридичної та кадрової роботи Олена Біла.

На завершення сторони обговорили шляхи можливого міжмуніципального співробітництва.