ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

до Стратегії розвитку Озернянської громади на 2021-2027 роки.

Озернянська ОТГ з грудня 2020 року розпочали роботу над розробкою Стратегії розвитку громади на 2021-2027 роки. (далі – Стратегія). Найважливіший акцент Стратегії буде зроблений на питаннях місцевого економічного розвитку та підвищення якості життя мешканців громади.  Тому найважливішим етапом робіт є пропозиція з боку підприємств, установ, організацій, підприємців, жителів населених пунктів громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати Операційну частину Стратегії.

Ідеї проєктів буде проаналізовано та відібрано Робочою групою в квітні 2021 року. За результатами цієї роботи буде сформовано перелік проєктів Стратегії і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку Озернянської громади, підприємців, підприємства, громадські організації та установи усіх форм власності запропонувати ідею(ї) проєкту(ів), які дозволять більш ефективно сприяти економічному розвитку та створенню комфортних умов для мешканців громади.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (з середини 2021 до кінця 2027 року);

2. Проєктні ідеї повинні сприяти:

• збільшенню можливостей  для розвитку малого та середнього бізнесу;
  • розвитку самоорганізації  населення в громаді;
  • розвитку комунальної  і транспортної інфраструктури;
  • покращення умов щодо організації  дозвілля в громаді.

3. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається. Розглянемо усі ідеї

4. Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше 31 березня 2021 року, до 17.00 на email:    ozerna@i.ua

Проєктні ідеї також можна залишати старостам у старостинських округах, або в Озерній у пунктах (на відділенні Нової пошти та магазин продтоварів ресторації«Слава» стоять коробки для збору проєктних ідей)

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка за тел.096 724 90 90 Андрій, або