Атестація педагогічних працівників

Дата: 02.04.2021 15:19

Сьогодні на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерна відбулось засідання атестаційної комісії щодо атестації педагогічних працівників під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради Поплінської О.Я. У складі комісії працювали консультанти Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зборівської міської ради.

На засіданні були розглянуті питання щодо відповідності займаним посадам, раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям і педагогічним званням, щодо присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань педагогічним працівникам закладів освіти.

Відповідно до рішення атестаційної комісії ІІ рівня  проатестовано 15 педагогічних працівників.