«Серце до серця – 2021»

Дата: 07.04.2021 15:41

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року триватиме 16-а Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця – 2021». Приєднується до неї і Тернопільщина.

Про це повідомив начальник управління сім'ї та молоді ОДА Андрій Човган під час прес-конференції.

«Цьогорічна акція пройде під гаслом «Здорові немовлята» і буде присвячена збору коштів для закупівлі обладнання для дітей з вадами серця. За кошти, які будуть зібрані у Тернопільській області, закуплять сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Лікарня отримає обладнання для неонатального центру, зокрема відділення для недоношених новонароджених дітей та відділення інтенсивної терапії новонароджених», - прокометував начальник управління сім'ї та молоді ОДА Андрій Човган.

Він зазначив, що  2020 рік був нелегким, але незважаючи на труднощі все-таки вдалося зібрати більше 140 тисяч гривень та залучити понад 200 волонтерів. А за 15 років проведення акції в області, зібрано коштів та закуплено обладнання на суму 2 313 240,45 грн.

«У 2020 році  акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!». За зібрані кошти  ми придбали монітор пацієнта STAR800F з модулем вимірювання СО2 та аксесуарами, 5 пульсоксиметрів «БІОМЕД» ВР-10М,   насос інфузійний «БІОМЕД» МЕ 600.  Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно.  Тому сьогодні звертаємося до всіх охочих поповнювати лави волонтерів, адже разом ми можемо зробити більше!», - зазначив Андрій Човган.