на конкурс на зайняття вакантної посади директора
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерної
 Тернопільської області

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради від 28 квітня 2021 № 35-од«Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерної », з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерної Тернопільської області, що знаходиться за адресою: 47264 вул. Зарудка, 1, с. Озерна, Тернопільська область,  оголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерної Тернопільськоїобласті.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі з 29 квітня 2021 року по 28 травня 2021 року.

Конкурс на зайняття вакантної посади директора відбудеться 07 червня 2021 року.

Початок проведення: 10 год.

Місце проведення: актова зала Озернянської сільської ради.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерної Тернопільської області:

• ГромадянствоУкраїни;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища освіта ступеня не нижче  магістра (спеціаліста);
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра(спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заяву про наявність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року №102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення строкового трудового договору.

Документи подаються до відділу освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, буд. 46а, с.Озерна, Тернопільська область, 47264, головному спеціалісту відділу Древницькій Оксані Богданівні