Чек при купівлі алкогольних та тютюнових виробів гарантує надходження до бюджету громади

Дата: 18.05.2021 11:56

Купуєш шампанське або цигарки у магазинах громади – обов’язково візьми чек! Він гарантує наповнення бюджету! Адже 100% акцизного збору від роздрібного продажу алкогольних та тютюнових виробів, придбаних у торгових точках Озернянської сільської ради, йдуть до БЮДЖЕТУ!

Чим більший наш бюджет – тим більше коштів ми зможемо спрямовувати на розвиток благоустрою, освітлення, встановлення нових дитячих майданчиків і так далі.

Візьми чек – проконтролюй наповнення бюджету – розвивай благоустрій свого села та громади!!!

Увага! Попереджаємо, що зловживання алкогольними напоями і паління шкодить вашому здоров’ю! Споживайте відповідально!