Шановні жителі Озернянської громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем вишиванки – чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції . Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Це символічна річ для кожного з нас! У кожному символі – пташці чи квітці, в орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду.

Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Це наш національний оберіг!

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій– і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.