Перевірка правовиховної роботи у Висиповецькій ЗОШ I-III ст

Дата: 21.05.2021 15:02

21 травня 2021 року служба у справах дітей Озернянської сільської ради відвідала Висиповецьку ЗОШ I-III ст. Здійснено перевірку стану правовиховної роботи у навчальному закладі, аналіз роботи школи за напрямками - профілактична робота з учнями та батьками, заходи щодо запобігання насильству та формування ненасильницьких моделей поведінки серед учнів, соціально-психологічна робота.

В результаті перевірки встановлено, що правовиховна та правоосвітня робота у навчальному закладі ведеться на нележному рівні. В школі наявні соціальні паспорти, ведеться облік дітей, схильних до скоєння правопорушень.

Налагоджено співпрацю дирекцією Висиповецької ЗОШ I-III ст. зі службою у справах дітей Озернянської сільської ради з питань профілактики правопорушень в учнівському середовищі, запобігання бездоглядності.