Дата: 16.06.2021 15:29

На виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2021-2025 роки, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації проводить прийом документів для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїннядля особистих селянських господарств населення.

Виплата часткового відшкодування витрат на установку здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою у поточному та попередньому роках, для власного користування нову установку індивідуального доїння вітчизняного виробництва за умови утримання не менше, ніж один рік (від дати видачі паспорта або переміщення) на момент подання документів у своєму господарстві не менш як трьох ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, але не більш як 7500 гривень за одиницю.

Для виплати часткового відшкодування фізичні особи подають:

1) довідку, видану сільською, селищною чи міською радою, про кількість корів;

2) копії паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів;

3) копії платіжних документів та технічної документації наустановку індивідуального доїння ;

4) копії паспорта особи та ідентифікаційного коду;

5) довідку про відкриття поточного рахункув банку.

Документи для виплати на закупівлю установки індивідуального доїння приймаються з 01 липня поточного року за адресою: м.Тернопіль, вул. Князя Острозького 14, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, каб. 213.

Дана інформація опублікована в газеті «Свобода» No45(241) від 16 червня 2021 року.

Прошу вас довести дану інформацію до мешканців громади.

Заступник директора департаменту                                   Василь КІЧАК

Доручення голови обласної державної  адміністрації можна переглянути за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04392310/37ab4232fe000ad95d09ac4a6b69a4d4.pdf