Проведення благоустрою на території громади.

Дата: 12.08.2021 12:46

Озернянська сільська рада повідомляє, що ще 18 березня було прийнято виконавчим комітетом правила благоустрою території громади.

Тому ми уже вчетверте повідомляємо жителів про необхідність дотримання правил по благоустрою – постійно утримувати в належному стані житлові приміщення, двори та прилеглу до них територію та тротуари. Це для усіх жителів усіх 13 сіл Озернянської ТГ.

Це означає – жодних будматеріалів на вулиці та у водостічних канавах, які лежать там роками, жодних відходів тваринництва (гній), які теж знаходяться на вулиці, канави мають бути прокопані, територія покошена. Просимо ліквідувати ці недоліки до Дня Незалежності. В іншому випадку, за порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність.

Відповідне рішення виконавчого комітету №32 ще від 18 березня 2021 року є на сайті громади.