Дата: 20.10.2021 11:14

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі - «Проект АГРО»).

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству, просимо Вас довести до відома керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств інформацію про можливість доєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників.

Під час тренінгу будуть опрацьовані:

• актуальні зміни у сфері земельного законодавства;
  • актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;
  • систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили
  •  можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

Тренінг для малих та середніх агровиробників вашої області буде проведений в on-line режимі з використанням платформи Zoom 27 жовтня 2021 року о 14:00.

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/kusFD3iXAGj79sxc8 до 18 жовтня 2021 року.

Посилання на приєднання до on-line тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси вказані при реєстрації за 3 дні до проведення заходу.

З питань проведення онлайн-тренінгу для малих та середніх агровиробників вашої області звертайтесь до:

Анастасії Куриленко, тел.: (093) 014 6462.