ОГОЛОШЕННЯ

про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах Скалатської територіальної громади, Тернопільської територіальної громади, Білецької територіальної громади,   Озернянської територіальної громади,  Великоберезовицької  територіальної громади,  Великогаївської територіальної громади, Микулинецької територіальної громади,    Зборівської територіальної громади, Залозецької територіальної громади,   Залозецької територіальної громади Тернопільського район Тернопільської області

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах Скалатської територіальної громади, Тернопільської територіальної громади, Білецької територіальної громади, Озернянської територіальної громади,  Великоберезовицької  територіальної громади, Великогаївської територіальної громади, Микулинецької територіальної громади, Зборівської територіальної громади, Залозецької територіальної громади, Тернопільського район Тернопільської області у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних сільських рад.

30 листопада 2021 р.

09:00 –  Скалатська територіальна громада

10:00 –  Тернопільська територіальна громада

11:00 –  Білецька територіальна громада