20.01.2023 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Всі питання порядку денного були ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей Озернянської сільської ради.

Зокрема, розглянули питання про встановлення опіки над малолітніми дітьми та призначення опікуна; затвердження індивідуального плану соціального захисту дітей-сиріт, дитини, позбавленої батьківського піклування і взяття під соціальний супровід сім’ї. Інформували по кожному із питань начальник служби у справах дітей Озернянської сільської ради Святий Сергій та головний спеціаліст служби у справах дітей Уляна Дудар.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку і вносили свої пропозиції щодо відповідних рішень.

Основними завданнями Комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.