Перерахунок пенсій з 01 грудня 2021 року

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік» з 01 грудня 2021 року зростуть розміри прожиткового мінімуму для різних категорій населення. Зокрема, розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1854 до 1934 гривень або на 80 гривень. Таким чином, мінімальний розмір пенсійної виплати з цієї дати не може бути нижчим, ніж 1934 гривень. Збільшено також максимальний розмір пенсій з 18540 до 19340 гривень.

З нагоди Міжнародного дня студента Вітаємо шановне студентство з професійним святом. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами.

Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

Служба у справах дітей інформує:

В зв’язку з настанням холодів та погіршенням погодних умов, керівниками та спеціалістами сільської ради в четвер 11.11.2021року проведено виїзне засідання робочої групи в с. Цебрів в сім’ї які стоять на обліку , як сім’ї що перебувають в складних  життєвих обставинах і в яких проживають неповнолітні діти.

Недержавні пенсійні фонди

Фінансово  стабільне життя на пенсії  - це мрія мабуть кожної людини.  Все більше українців  задумуються над  гідною  пенсією у старості,  шляхом  участі у недержавному пенсійному страхуванні.    З  прийняттям у  2004 році Закону України  «Про  недержавне пенсійне  забезпечення»  -  це стало можливим  і на  законодавчому рівні. Так, з 2004 року є можливість забезпечення високого рівня життя у період після настання пенсійного віку,  соціальної захищеності та надання гарантій стабільного доходу,  шляхом добровільного накопичення грошових коштів на індивідуальних пенсійних рахунках у недержавних  пенсійних  фондах та  нарахованого на ці кошти  інвестиційного прибутку.

Перерахунок пенсій військовослужбовцям

Дуже болючим є питання призначення, нарахування та перерахунку пенсій військовослужбовцям. Держава постійно намагається зменшити видатки на пенсійне забезпечення військових пенсіонерів шляхом зміни механізму розрахунку грошового забезпечення, зміни порядку обрахування військових пенсій.

Забезпечення права на пенсію

Право на пенсію  по віку  закріплено в Конституції  України.  Однак, інколи реалізувати таке право буває вкрай  важко.  Зазвичай перешкодами  стають  неналежне оформлення  документів,  таких як  трудові книжки, накази,  бухгалтерські документи.  В більшості випадків єдиним  способом  відстояти своє право  на  соціальне забезпечення  - це  звернутися до суду,  задля оскарження рішення  органу Пенсійного  фонду України.

05.10.2021 року на стадіоні села Озерна відбувся футбольний матч Чемпіонату по футболу  в рамках ДЮФЛТО

Участь взяли учасники 2007 року народження і  молодші.  До нас в гості завітала команда ДЮСШ Збараж. Це був другий матч нашої команди в чемпіонаті, нажаль виконавці тренера Матвія Николайчука  зазнали поразки з рахунком 3:0.

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі - «Проект АГРО»).