Служба у справах дітей Озернянської сільської ради нагадує

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради нагадує, що відповідно до ч. 2 ст.34 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування №230-V від 05.10.2005 року передбачено, що обов’язкові медичні огляди всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають здійснюватися двічі на рік.

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ інформує:

Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 28 липня 2021р. №775 « Про внесення змін до порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження». Дана Постанова передбачає заходи щодо інформування  про захист дітей від усіх форм насильства, про порядок взаємодії суб’єктів з метою реагування та дії  щодо надання допомоги у зв’язку із загрозою внаслідок  насильства, життю та здоров’ю дитини.

ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ.

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради спільно з керівником КУ « ЦНСП», Озернянської сільської ради, старшими дільничими офіцерами поліції Тернопільського районного управління поліції проведено виїзд в с. Цебрів, с. Воробіївка, с. Висипівці, с. Нестерівці, с.Осташівці щодо  виявлення та обліку  неблагополучних  сімей в яких проживають неповнолітні діти.