Нещодавно Україна відзначала День підприємця. З нагоди цього свята ми організували зустріч з підприємцями нашої громади.

Бізнес відіграє велику роль у формуванні бюджету Озернянської ТГ. Це один із китів, що розвиває громаду. Неможливо не відзначити той внесок, які роблять підприємці Озернянської ТГ у загальну успішність справ громади. Яскравими показниками загального росту економіки і нашого місцевого бізнесу є ріст податкових надходжень в бюджет Озернянської ТГ. Під час зустрічі з підприємцями ми презентували Звіт дохідної частини за перших сім місяців 2021-го року. Презентацію підготувала і провела начальниця фінансового відділу Озернянської ТГ Nataliya Nalukova.

Служба у справах дітей інформує:

Тема суїциду складна сама по собі, а дитячого — взагалі дуже болюча, тому в суспільстві про це часто мовчать. Важко усвідомлювати, що діти, які ще вчора гралися ляльками, сьогодні готові піти із життя.

Електронний лікарняний – зручний сервіс від Пенсійного фонду України

Кожного дня ми працюємо для Вас! Сьогодні працівниками Фонду  впроваджується у територіальних сервісних центрах нова послуга. Таким чином медичні заклади Тернопільщини поступово матимуть можливість перейти на формування електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність. З 1 вересня цього року всі медичні заклади мають  можливість формувати їх в електронному вигляді.

Дорогі школярі, батьки та вчителі!  Сердечно вітаю Вас з Днем знань і початком навчального року!

Навчальний рік вступає в свої права. Немає свята прекрасніше, ніж свято початку навчання, коли всі раді всі посміхаються. Ми не просто відзначаємо початок нового навчального року, але шануємо працю вчителя і учня, визнаємо важливість і пріоритет знання і науки!