Порядок бронювання військовозобов'язаних працівників в умовах воєнного стану

В умовах правового режиму воєнного стану бронювання військовозобов'язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також установами, підприємствами та організаціями, які задовольняють потреби Збройних сил України, інших військових формувань, населення, проводиться у порядку, який визначений постановою Кабінету Міністрів України № 194 від 3 березня 2022 року «Деякі питання бронювання військовозобов'язаних в умовах правового режиму воєнного стану».

Проведення медико-соціальної експертизи на період дії воєнного стану на території України.

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 225 про «Деякі питання порядку проведення медико-соціальної експертизи на період дії воєнного стану на території України».

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради надає рекомендації щодо координації переміщення дітей в межах України та виїзду дітей за межі України в умовах надзвичайного або воєнного стану

З метою збереження життя і здоров’я дітей в умовах надзвичайного та воєнного стану службам у справах дітей необхідно забезпечити координацію роботи щодо переміщення в межах України та виїзду за межі України:

УВАГА! Виплата військовослужбовцям та учасникам АТО, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Реалізацію  програми планується здійснити шляхом виконання заходів щодо підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей  учасників  ліквідації  аварії на Чорнобильській АЕС та вдів  учасників  ліквідацій  аварій на Чорнобильській АЕС,  учасників війни та їх сімей   — мешканців села  Озерна  та сіл які приєднались до Озернянської громади.