Державна соціальна допомога під час воєнного стану

Положення постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року № 214 «Про деякі питання надання державної соціальної допомоги на період введення воєнного стану» стосується наступних виплат:

Права та гарантії добровольців територіальної оборони

З 24 лютого 2022 року у зв’язку із вторгненням збройних сил Російської Федерації по всій території України було запроваджено воєнний стан. Через це велика кількість громадян, що не мають військової підготовки, вирішила стати на захист нашої держави. Як наслідок розпочався процес утворення добровольчих формувань територіальних громад.

Щодо комунікаційного соціального проекту "Прихисток"

Злочинна ескалація збройної агресії Російської Федерації та її сателітів проти України поставила під загрозу знищення цивільне населення регіонів України, у зоні яких найбільш інтенсивно ведуться бойові дії, як опосередковано, зумовлюючи гуманітарну кризу, так і безпосередньо, руйнуючи цивільну інфраструктуру важким озброєнням. Для більшості цих людей єдиним порятунком стала евакуація та зміна місця проживання у відносно безпечніші регіони України чи за кордон.