Про зміни у законодавстві щодо дострокового призначення пенсій за віком окремим категоріям громадян (II)

30 квітня 2022 року набув чинності Закон України від 15 лютого 2022 року № 2040-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», яким внесені зміни, зокрема до пункту 3 статті 115 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058). Відтепер право на дострокове призначення пенсії за віком надано матерям тяжко хворих дітей, яким не встановлено інвалідність, які виховали їх до досягнення шестирічного віку, після досягнення 50 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років.

Щодо проведення спеціальних перевірок до перемоги України над російською федерацією

Відповідно до ч. 1 ст. 56 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, а також посад з підвищеним корупційним ризиком, проводиться спеціальна перевірка.

Щодо роботи Співдія хабів

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 21.04.2022 № 2127/3.3 повідомляємо, що Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

Вебпортал Пенсійного фонду України — зручна форма отримання індивідуальних послуг громадян

В умовах цифрової трансформації суспільства актуальності набуває використання цифрових технологій в органах Пенсійного фонду України. Активно відбувається розвиток і впровадження цифрових технологій та форм доступу до баз даних. Цифровізація надає широкі можливості для трансформації системи публічного управління, зокрема, у сфері надання адміністративних послуг. Сьогодні громадяни мають можливість отримувати послуги, які надають органи державної влади та місцевого самоврядування дистанційно з допомогою кваліфікованого електронного підпису.